Srpen 2009

Fotky Toma

31. srpna 2009 v 14:05 | Aushka |  Draco Malfoy

Životopis Toma

31. srpna 2009 v 13:32 | Aushka |  Draco Malfoy
Celé jméno:Thoms Andrew Felton
Datum narození:22.9.1987
Znamení:Panna
V roce 1997 si poprvé zahrál v celovečerním snímku,konkrétně v Borrowes(pidilidi).Krátce nato si zahrál v dalším filmu Anna a král,vedle hollywodské hvězdy Jodi Foster.Tmovým zlomovým obdobím byl rok 2001,kdy byl obsazen do role Draca Malfoye ve filmu Harry Potter a kámen mudrců.A tak se stal další hvězdou což potvrdily další filmy o Harry Potterovi.Tom je horlivý sportovec,rád si zaraje basketball,fodbal,kriket a tenis.Po hraní je jeho největším koníčkem rybaření.
Filmografie:
Pidilidi (1997)
Anna a král (1999)
Harry Potter a kámen mudrců (2001)
Harry Potter a Tajemná komnata (2002)
Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)
Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)
Harry Potter a Fénixův řád (2007)
Barva vlsů:světle hnědá
Barva očí:modrá
Oblíbený interpret:Eminem
Oblíbený pořad:Simsnovi
Oblíbený film:Titanic
Sourozenci:3 bratři
Fakta:Jeho nejoblíbenějšími předměty byly zeměpis,fyzika a oběd.
Největší ryba,kterou kdy chytil,vážila 16,8 kg-byl to kapr.

Bella-Fotky...

29. srpna 2009 v 20:33 | Aushka |  Belatrix Lestrange
Jeej...ona je upe dokonala...=DD

Helen-Životopis

29. srpna 2009 v 13:06 | Aushka |  Narcissa Malfoy
Většinu dětství prožila v Africe a Paříži, kde navštěvovala anglickou internátní školu. Otec byl diplomat a matka fyzioterapeutka.

Hodně se kvůli otcově práci stěhovali, například do Norska, Nigérie, Kamerůnu, Tanzanie, Zanzibaru, na Madagaskar a nebo do Paříže.

Helen získala mnoho divadelních i televizních cen, ale na plátna kin se dostávala velmi sporadicky. Její velký triumf měl nastat v roce 2007 rolí Bellatrix Lestrangeové v pátém pokračování Harryho Pottera. Helen ale otěhotněla a její roli získala Helen Bonham Carterová.

Nyní se znovu k Potterovské sáze vrací. Tentokrát jako představitelka matky Draca Malfoye, Narcisa Malfoy.

Helen je od února 2006 zasnoubená s hercem Damienem Lewisem (Sága rodu Forsytů nebo seriál Bratrstvo neohrožených) a mají spolu dvě děti.

Dcera Manon se narodila 8. září 2006 a syn Gulliver 2. listopadu 2007.

Helen studovala herectví v londýnském Drama Centre. Její kariéra započala na prknech britských divadel. Již od začátku své kariéry sklízela úspěch. Sbírala jednu nominaci za druhou a mnoho znich dokázala i proměnit. Například získala cenu Manchester Evening News za nejlepší herecký výkon ve hře Blood Wedding. Také získala cenu Iana Charlessona za roli Rose trelawney ve hře Trelawney of the Wells. Helenina kariéra pokračovala velmi úspěšně.

Sklízela převážně dobré kritiky své herecké práce. Získala i podporu mnoha fanoušků. Odměnou pro ni tak byla cena kritiků za účast v královké Shakespearovské společnosti a zařadila se tak vedle svých úspěšných hereckých kolegů, jako například Joseph Finnes, Rupert Graves a nebo James Purefoy.

V divadle Almeida sklidila úspěch za hru Triumf lásky. Helen se ale nevěnovala jen herecké kariéře. Vytvořila velmi radikální básnickou sbírku, za kterou získala cenu Five Gold Rings.

Helen učinkovala v řadě hereckých společností, například v divadle Donmar Warehouse. Hrála ve hře Staré časy, kterou režíroval Roger Michel a v hrách Sama Mendese Twelfth Night a Uncle Vanya. Úspěch sklízela v Londýně i v New Yorku, kde hry hostovaly. Za svůj herecký výkon v Twelfth Night získala nominaci na cenu New York Drama Desk Awards, jako nejlepší herečka. Helen si také našla čas založit společnost Public s michaelem Sheenem, která sdružovala divadelní společnosti jako Liverpool Everyman, The Ambassadors a nebo Donmar (kde také učinkovala).

V televizi se Helen poprvé objevila ve filmu Street Life s Rhys Ifans a posbírala za roli většinu televizních cen BAFTA, Monte Carlo Best Actress Award a Royal Television society jako nejlepší herečka za neobyčejný výkon v roli Jo. Edinburg Film Festival napsal: "Jednoznačně nejlepší výkon tohot roku".

Helen získávala další ceny kritiků, například za roli advokátky Rose v seriálu North Square pro kanál 4. Helen prokazovala, že umí hrát velmi různorodé role. Objevila se v komediích, jako Lucky Jim nebo Dead Gorgeous a také v dramatech jako Charles II. Za roli v tomto dramatu získala nominaci na televizní ceny Anna Karenina.

V roce 2007 získala roli Bellatrix Lestradge ve filmu Harry Potter a Fénixův řád. Jenže otěhotněla se svým přítelem Damienem Lewisem a role se musela vzdát. Nahradila ji kolegyně Helen Bonham Carter. Nyní se vrací k sérii Harry Potter jako sestra Bellatrix, Narcisa Malfoy v šestém pokračování Harryho Pottera a Prince dvojí krve. Premiéra byla ohlášena na listopad roku 2008, byla však odložena na 17. července 2009
.

Životopis

29. srpna 2009 v 12:31 Lucius Malfoy
Datum narození: 1954

Status: živý
Bydliště: pamství Malfoyů-Malfoy Manor
Rodiče: Abraxas Malfoy
Sourozenci: nemá
Jiní příbuzní: manželka Narcissa a syn Draco
Škola: čar a kouzel v Bradavicích
Kolej: Zmiozel
Záliby: černá magie
Zajímavosti: byl prefektem
Poznávací znamení: Smrtijed
Hůlka: jílmové dřevo, blána z dračího srdce
Láska:
Narcissa
Vzhled: vysoký. hubený, dlouhé žluté vlasy
Činy: největší stoupenec lorda Voldemorta, vedl skupinu Smrtijedů na MS ve famfrpále
Jeho život: Narodil se okolo roku 1954.Moudrým klouboukem byl zařazen do Zmiozelu.Lucius pochází z čistokrevné rodiny a proto nesnáší mudly. Je největším stoupencem lorda Voldemorta.Byl několikrát obviněn, že je Smrtijedem, ale pokaždý byl zproštěn viny.Až roku 1996 byl odsouzen do Azkabanu.Dříve mu také patřil domácí skřítek Dobby, který díky Harrymu Potterovi byl osvobozen a mohl pracovat v bradavické kuchyni.Luccius je velmi bohatý a také proto má velký vliv na ministerstvo.

Bellatrix -Životopis

29. srpna 2009 v 12:23 | Aushka |  Belatrix Lestrange
Narození: kolem roku 1951
Status: v sedmém díle zabitá
Bydliště: pár let života v Azkabanu ,jinak není známo
Sourozenci: Narcissa Malfoyová, Andromeda Tonksová
Jiní příbuzní: bratránec Sirius
Vzdělání: Bradavice
Kolej: Zmiozel
Povolání: nemá
Láska: Rudolfus Lestragen
Zajímavosti: utekla z Azkbanu
Činy: zabila Siriuse a spoustu dalších lidí, Smrtijedka
Hůlka: ořechové dřevo, blána z dračího srdce, 12 a třičtvrtě palce, nepodajná
Poznávací znamení:arogantní výraz
Vzhled: tmavovlasá,přihmouřený oči
Její život: Je to smrtijedka.Jde o jednu z nejvěrnějších smrtijedů pána Lorda Voldemorda.Za manžela si vzala Rudolfuse Lestragena.Rodiče Nevilla Longbottona mučila tak dlouho až to na nich zanechalo trvalé následky.Chycená a vsazená do Azkabanu zůstala věrná Lordu Voldemortovi..Po hromadném útěku se spolu s dalšími Smrtijedy přidala k Voldemortově armádě.Několik měsíců poté,při boji některých smrtijedů,členů Fénixova řádu a studentů Bradavic na Odboru záhad Ministerstva kouzel uvrhla na svého bratrance Siriuse Blacka smrtící kletbu Avada Kedavra,která jej schodila za záhadný závěs,na jehož druhé straně ale jeho tělo nebylo nalezeno.Na začátku šesté knihy doprovázela svoji sestru Narcisu k Severusovi Sneapovi,kde se stala svědkem jeho slibu,že bude Narcisina syna Draca Malfoye ochraňovat a pomáhat mu v úkolu,jež mu byl svěřen pánem zla. V sedmém díle vyjde najevo, že je ochránkyní jednoho z viteálů konkrétně šálku Helgy z Mrzimoru. Ukryje ho u Gringgotových. Když jsou Harry, Ron a Hermiona chyceni a přemístěni do sídla Malfoyů, Bellatrix krutě mučí Hermionu a následně zabijí skřítka Dobbyho. Osttním se podaří utéct a ukrát se do bezpečí. Při závěrečné bitvě o Bradavice zabíjí dceru své sestry bystrozorku Tonksovou. Když její vraždící kledba těsně mine Ginny, rozčílí to Molly Weasleyovou tak, že ji zabije.Avril-Punk Princess

24. srpna 2009 v 11:19 | Aushka |  Videa

Avril Lavigne-Get Over It

24. srpna 2009 v 11:13 | Aushka |  Videa


Aiden-One love

10. srpna 2009 v 11:29 | Aushka |  Videa